ايرانگردي
معرفي تورهاي طبيعتگردي و ايرانگردي تور شمال تور كوير مصر تور سرعين تور رفتينگ

جاذبه هاي ديدني مازندران جاذبه هاي ديدني مازندران

مازندران از استان هاي شمالي ايران در حاشيه ي درياي خزر است و آب و هواي مرطوب و باراني آن سبب سرسبزي و آباداني اين خطه شده است.وجود جنگل ها ، رودخانه ها و دريا در هر فصل سال گردشگران زيادي را به سمت اين سرزمين سبز مي كشاند. با جاذبه هاي گردشگري شمال بيشتر آشنا شويد:

تور نمك آبرود تور نمك آبرود

نمك آبرود: مجتمعي ست تفريحي- توريستي و مسكوني.تمام امكانات رفاهي و گردشگري براي طبيعتگردان در اين منطقه فراهم است از جاذبه هاي گردشگري نمك آبرود تله كابين آن است كه با آن بر فراز جنگل عبور ميكنيد و در انتها به زيباترين منطقه نمك آبرود مي رسيد. در تور نمك آبرود  چه به صورت تور 1 روزه نمك آبرود و چه به صورت تور 2 روزه نمك آبرود از اين مجتمع توريستي ديدن خواهيد كرد.

تور مرداب هسل تور مرداب هسل

مرداب هسل: مرداب هسل در شهر چالوس قراردارد. اين مرداب در هر فصل سال به رنگ خاصي در مي آيد در بهار سبز رنگ است و در پاييز سرخ رنگ چرا كه سطح ان با برگ درختان پوشيده مي شود و به رنگ آنها در مي آيد.در تور نمك آبرود 2 روزه از اين مرداب به عنوان يكي از شگت هاي روز اول ديدن خواهيد كرد.

درياچه چورت: اين درياچه كه در شمال ايران قرار دارد علي الخصوص در فصل پاييز زيبايي به خصوصي دارد. درختان هزار رنگ پاييزي در اطراف آن آرامش را به گردشگران هديه مي كنند. درياچه چورت در نزديكي باداب سورت قراردارد بنا بر اين بازديد از باداب سورت را فراموش نكنيد.

رامسر:  تور رامسر از پرتقاضاترين تورهاي شمال است. رامسر مرز بين استان مازندران و گيلان است.در غرب استان مازندران قرارگرفته است.روستاي جواهر ده رامسر از معروف ترين جاذبه هاي گردشگري رامسر است.روستايي با طبيعتي بكر و دلنشين. در تور چند روزه نمك آبرود روز دوم را به گشت و گذار در رامسر ميپردازيد.

تور فيلبند تور فيلبند

فيلبند: از ارتفاعات بي نظير استان مازندران روستاي غرق در مه و ابر فيلند است. اين روستا به اقيانوس ابر نيز شهرت دارد. در تور فيلبند از اين ارتفاعات ديدن خواهيد كرد. همچنين منطقه ي زيباي سنگ چال آمل نيز ميزبان شما در اين تور يكروزه است.

تور درياچه ارواح تور درياچه ارواح

درياچه ممرز : اين درياچه كه به درياچه ارواح شهرت دارد در نزديكي نوشهر و جنگل سيسنگان قرار گرفته است. از جذابيت هاي اين درياچه تنه هاي خشك درختان است كه سر از آب بيرون آورده اند و مه حاكم بر درياچه كه اغلب هميشگي است جلوه ي خاصي به اين طبيعت زيباي شمال ميبخشد.در تور 1 روزه شمال مي توانيد از اين جاذبه طبيعي بازديد به عمل آورديد.

تور تنگه دار تور تنگه دار

تنگه دار: در فصل تابستان سفر به يك منطقه خوش آب و هوا و خنك چون تنگه دار لذت بخش است. تور شاد يكروزه تنگه دار در نزديكي نوشهر برگزار مي شود. اين تور به صورت رودخانه نوردي و جنگل نوردي است. اين تنگه در كنار جنگل هاي سرسبز داليخاني قرار دارد و از مكان هاي توريستي شمال در فصل تابستان است.

ساحل و جنگل سيسنگان: گردشگراني كه به سفر شمال مي روند آرامش ساحل و صداي امواج دريا را به هر جاذبه ي ديدني شمال ترجيح ميدهند.همچنين شمال به سرسبزي جنگل هايش شهرت دارد. در ساحل و جنگل سيسنگان در نزديكي نوشهر مي توانيد اين دو جاذبه ي طبيعي را در كنار يكديگر و با فاصله ي كم مورد بازديد قرار دهيد. در تور 2 روزه نمك آبرود روز دوم به گشت و گذار در منطقه سيسنگان مي پردازيد.

تور يك روزه هفت آبشار تور يك روزه هفت آبشار

هفت آبشار: هفت ديار پاك در دل جنگل هاي سوادكوه مازندران. در هفت آبشار به تماشاي هفت آبشار پياپي ، حوضچه هاي آب شنا و آب تني ميپردازيد. تور يك روزه هفت آبشار در روزهاي تعطيل هفته علي الخصوص در فصل بهار و تابستان گردشگران زيادي را به سمت خود ميكشاند.

سخن آخر:

آژانس مهرانديشان تمام مكان هاي ديدني شمال كه در بالا نام برده شد را به صورت تورهاي 1 روزه  و گاها برخي از آن ها را به صورت تور چند روزه شمال برگزار مي نمايد. براي اطلاع از قيمت تور شمال مي توانيد به صفحه ي اصلي سايت آژانس مهرانديشان مراجعه كنيد يا با ما تماس بگيريد.

هواي شمال گرچه شرجي ست در فصل تابستان قسمت هايي از آن براي يك سفر تابستانه مناسب است و آب و هواي آن خنك است اين مناطق ييلاقي همچون تور شاد تنگه دار و تور 1 روزه فيلبند مي باشند كه براي آشنايي با آن و لذت بردن از طبيعت زيباي آن مي توانيد همسفر آژانس مهرانديشان باشيد.

مازندارن سرسبز هميشه مقصد گردشگران و طبيعت گردان بوده است. شمال ايران وسعت زيادي دارد و جاذبه هاي ديدني بسياري را درون خود جاي داده است. در تور شمال مي توانيد هر روز به يك بخش از شمال ايران سفر كنيد. از تور نمك آبرود گرفته تا تور رامسر و تورهاي شاد ديگر كه اغلب به صورت تور يك روزه برگزار مي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۷:۱۴ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

تور رفتينگ ارمند رود

رفتينگ چيست؟

رفتينگ همان قايقراني بر موج هاي سفيد يا به عبارتي موج هاي خروشان رودخانه است كه در سراسر دنيا به عنوان رشته ورزشي و يك تفريح مهيج به حساب مي آيد.براي انجام اين فعاليت به عنوان تفريح نياز به قواي بدني خيلي خاصي ندارد و يك نيروي معمولي كافيست چرا كه كار گروهيست و رودخانه نيز به كمك شما مي آيد.گاه پارو ميزنيد گاه دست از پارو زدن ميكشيد و تلاطم موج ها شما را پيش ميراند.
مي توانيد به آواي دلنشين پرندگان اطراف رودخانه و صداي خروشان موج گوش بسپاريد و لذت ببريد.
شما با چند آموزش اوليه ساده مي توانيد در تورهاي رفتينگ شركت كنيد و يك روز مهيج را در خاطرتان ثبت كنيد.

تور رفتينگ

تجهيزات مورد نياز رفتينگ:
براي انجام اين فعاليت نياز به يك قايق بادي 4 ،6 يا 12 نفره ، يك پارو به ازاي هر نفر و يك جليقه نجات ، يك كلاه ايمني است.تعداد نفرات هر قايق با توجه به ميزان خروشاني آن رودخانه است در رودخانه هاي خروشان تعداد نفرات هر قايق 4 نفر است و در رودخانه هاي آرام تر 6 تا 12 نفر متغير است.در هر قايق يك نفر به عنوان راهنما حضور مي يابد،وظيفه اصلي راهنما حفظ امنيت مسافران است ، همچنين او با توجه به اينكه رودخانه را به خوبي مي شناسد مي تواند بهترين مسير و پر جاذبه ترين مسير را براي حركت انتخاب كند و همينطور هرجا لازم باشد با آگاه ساختن بهنگام گردشگر آمادگي لازم را براي مسير پيش رو به او بدهد.

راهيابي و نكات ايمني رفتينگ:
رودخانه شامل امواج غير منتظره ، سوراخ ها و سنگ هاي ريز و درشتي ست كه راهنما يا بلده راه با ممارست در تمارين مختلف نسبت به آنها آگاهي پيدا كرده است.
او مسير را چنان انتخاب ميكند كه علاوه بر هيجان ، حفظ سلامت مسافر در اوليت او باشد.
به دليل همين شرايط رودخانه از گردشگران خواهشمنديم در تور رفتينگ به راهنمايي هاي سرپرست قايق توجه لازم را داشته باشند و از شوخي هاي نا بجا ، هل دادن يكديگر داخل آب، شيرجه زدن از قايق به داخل آب بدون هماهنگي سرپرست تور بپرهيزند.

آيا براي شركت در تور رفتينگ بايد شنا بلد باشم؟

براي شركت در تور رفتينگ بدون هيچ هزينه اضافي به شما كلاه ايمني لايف يا جليقه نجات و پارو داده مي شود.پس لازم نيست شنا بلد باشيد هرچند كساني كه شنا آموخته اند با آب بيشتر عجين مي شوند و لذت بيشتري ميبرند.

براي رفتينگ چي بپوشيم؟

اگر شما تمايل به شركت در تور رفتينگ داريد بايد بگوييم نياز به تشكيلات خاصي نداريد براي خانم ها روسري ، مانتو يا تونيك و شلوار از جنس الياف مصنوعي و يك جفت صندل پشت بسته و براي آقايان نيز لباس آستين بلند براي محافظت از نور آفتاب و يك جفت صندل پشت بسته مناسب است. استفاده از كرم ضد آفتاب را براي اين تور براي خانم ها و آقايان توصيه ميكنيم.

معرفي رودخانه هاي رفتينگ در ايران: 

رودها در ايران از نظر سختي به 5 درجه تقسيم مي شوند كه درجه 1 آسان ترين آنها و 5 سخت ترين آنهاست

استان چهارمحال بختياري - ارمند رود: ارمند رود به طول 19 كيلومتر و حدود 5 ساعت با درجه سختي 3 تا 4 از رودخانه هاي خروشان و پرطرفدار در ايران است.آژانس مهرانديشان هر ساله در فصل بهاروتابستان اقدام به برگزاري تور رفتينگ ارمند رود مي نمايد.
استان چهار محال بختياري - زاينده رود: اين رود نيز در درجه پايين تر سختي نسبت به ارمند قرار دارد. طول آن 17 كيلومتر و حدود 5 ساعت است.درجه سختي ان 2 تا 3 است.متاسفانه به صلاح ديد استاندار شهر سامان فعلا امكان برگزاري تور رفتينگ زاينده رود وجود ندارد.

استان مازندران - هراز: درجه سختي اين رودخانه 4  است و بدليل دبي بالاي آب مدت زمان آن 2 ساعت است.
استان مازندران - چالوس: رفتينگ اين رودخانه نيز در حدود 2 تا 3 ساعت به طول مي انجامد و درجه سختي آن 4 مي باشد.تور رفتينگ چالوس بيشتر براي تهراني ها جذاب است چون در فاصله ي كمي از تهران قرار دارد.
استان لرستان و خوزستان- دز : اين رودخانه از پرخطرترين رودخانه ها و پر طرفدارترين آنهاست كه درجه سختي آن بين 4 تا 5 مي باشد و فقط براي حرفه اي شركت در تور رفتينگ خوزستان را توصيه ميكنيم.

كلام آخر:
براي شركت در برنامه هاي رفتينگ هم ميتوانيد به صورت انفرادي از باشگاه هاي قايقراني خريد كنيد هم از تور رفتينگ آژانس هاي گردشگري استفاده كنيد.

اما به شما پيشنهاد ميكنيم اين تفريح را در قالب تور تجربه كنيد چرا كه:

1- اين تفريح وقتي به صورت گروهي برگزار مي شود لذت آن دو چندان مي شود ميتوانيد آب بازي كنيد و با يكديگر به رقابت بپردازيد.
2- قيمت تور رفتينگ: قيمت اين تفريج در قالب تور به مراتب مناسب تر از خريد انفرادي ست. در تور شما مجموع هزينه هاي شما شامل وسيله حمل و نقل و بيمه ، ليدر و وعده هاي غذايي و بليط رفتينگ با قيمت بليط تك رفتينگ خريداري شده از باشگاه قايقراني برابري ميكند.
3- آژانس مهرانديشان چندين سال است كه با بيشترين تعداد برگزاري تور گروهي رفتينگ ،تجربه ي زيادي در زمينه بهبود كيفيت تور و كسب رضايت گردشگران اندوخته است. پس بهتر آنست كه همسفر ما باشيد تا افتخار پذيرايي از شما نصيبمان گردد و برايتان اوقات خوشي در تور رفتينگ با همكاري بهترين و برترين كادر حرفه اي زير نظر سازمان ورزش و جوانان به ارمغان بياوريم.

تورهاي مهيج مشابه تور رفتينگ ارمند رود از آژانس مهرانديشان:
تور رفتينگ و آفرود شهركرد
تور تنگه واشي
تور درياچه ارواح
تور هلن

تور دشت سوسن
تور شاد
تور يك روزه
تور ارزان يك روزه

براي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۱۰:۱۷ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

شمال ايران انبوه ترين نقاط توريستي ايران را در خود جاي داده است. در اين منطقه به دليل نزديكي مرز شهرهاي مختلف شمالي ميتوان جاذبه هاي گردشگري را در زمان كم و با طي مسافت كم مورد بازديد قرار داد. ساري پر جمعيت ترين شهر مازندران و مركز استان است.در ادامه به معرفي جاذبه هاي ديدني ساري اشاره ميكنيم:

درياچه چورت:

درياچه چورت يكي از زيباترين درياچه هاي كم سن و سال ايران مي باشد. اين درياچه در سال 1318 شمسي بر اثر يك زلزله و سد شدن آب چشمه ايجاد شد. هنوز تنه هاي درختان كه قبل ها در اينجا بوده اند از آب بيرون زده است و به زيبايي درياچه افزوده است. اقليم سرسبز درياچه به دليل قرارگيري در ميان ابنوه جنگل و درختان سرسبز ، صداي پرندگان بومي و آب و هواي خوب آن از ويژگي هاي طبيعي اين درياچه است كه آن را به يكي از جاذبه هاي ديدني شمال تبديل كرده است.
اين درياچه زيستگاه ماهي هايي ست كه يا توسط مردم محلي در اينجا رها شده اند يا تخم آن توسط پرندگان در اين درياچه رها شده است و به مرور به جمعيت انها افزوده شده است گاها مردم در اين درياچه به ماهيگيري نيز مشغول مي شوند.
اين درياچه در اصل درياچه ميانشه نام دارد ولي به دليل نزديكي به روستاي چورت به اين نام معروف شده است.
براي رسيدن به اين درياچه زيبا بايد از جاده ساري به سمت كياسر حركت كنيد.

درياچه الندان:
درياچه الندان همچون درياچه چورت در نزديكي كياسر ساري قرار دارد.اين منطقه مه آلود در زمستان زيستگاه اردك هاست و در فصل بهار بنفشه و گياهان دارويي در اين منطقه مي رويند.در پاييز نيز عطر ازگيل در منطقه ميپيچد.مجموعه درياچه الندان به دليل زيبايي فوق العاده اش و طبيعت منحصر به فردش لوكيشن فيلمبرداري بسياري از فيلم هايي ست كه در شمال ايران ساخته مي شود.

چشمه هاي رنگي باداب سورت:

در شهرستان ساري ، بخش چهاردانگه چشمه ها در مسير عبور خود از بالا به پايين كوه حوضچه هاي متعددي را به وجود آورده است. چيزي كه اين حوضچه ها را متمايز ميكند طعم و رنگ متفاوت انهاست.يكي بي رنگ و بدون مزه است ديگري نارنجي رنگ و شورمزه كه هر كدام خواص درماني جداگانه نيز دارا مي باشند.

براي تماشاي زيبايي هاي شمال ايران و ساري مي توانيد از تورهاي يك روزه شمال و تورهاي چند روزه شمال از آژانس مهرانديشان استفاده كنيد. تور درياچه چورت علي الخصوص در پاييز علاقه مندان زيادي را به خود جذب مينمايد.تور باداب سورت نيز هم به صورت تور يك روزه هم تور دو روزه توسط آژانس مهرانديشان برگزار مي شود.

 

تورهاي شمال ايران از آژانس مهرانديشان:
تور نمك آبرود

تور رامسر

تور ماسال

تور گلستان

تور جنگل ابر

تور فيلبند

تور هفت آبشار

تور جنگل راش

تور قلعه رودخان

تور ماسوله

تور ساحل و جنگل گيسوم

تور كندلوس

تور مرداب هسل

تور درياچه ارواح

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۸:۰۳:۵۰ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

رستوران سرعين رستوران سرعين  تور سرعين  بهترين رستوران سرعين

بهترين رستوران هاي سرعين كجاست؟؟

از هر گردشگري سوال كنيد محال است از طعم لذيذ كباب سرعين با گوشت بره برايتان نگويد... اگر يكبار از اين كباب بچشيد طعم آن براي هميشه زير زبانتان مي ماند و شما را دوباره به سمت سرعين ميكشاند.

در ادامه به معرفي بهترين رستوران هاي شهر سرعين ميپردازيم كه در سفر به سرعين مي توانيد از آنها بهره مند شويد:

رستوران عدل يا رستوران مينايي

اين رستوران در مركز شهر سرعين ميدان ساري شو قرار گرفته است.حاج قاسم و حاج علي دو برادر هستند كه مديريت اين رستوران را به عهده دارند.قربان آشپز اين رستوران است كه در درست كردن كباب با فيله و مغز ران گوساله مهارت زيادي دارد.

رستوران فرزاد

اين رستوران نيز همانند رستوران عدل در مركز شهر و ميدان ساري شو قرار دارد.كه كباب برگ آن همراه طعم خوب و خنك دوغ محلي زبانزد است.

 

چنانچه همسفر آژانس مهرانديشان در تور سرعين اردبيل و آستارا هستيد معمولا وعده هاي غذايي كه كه به عهده تور است در رستوران فرزاد سرعين سرو مي شود.هدف ما اين است كه تور سرعين كه اغلب خانوادگي است با بهترين كيفيت خدمات برگزار شود كه رضايت شما عزيزان را جلب نمايد.

ابن دو رستوران از بهترين رستوران هاي شهر سرعين است. با اين حال پيشنهاد ميكنيم در سفر به سرعين حتما يك وعده غذايي را به ديزي هاي خوش طعم در ساير رستوران ها اختصاص دهيد.

 

براي آشنايي با  [maxbutton id="2" ]   اينجا كليك كنيد.

چنانچه تمايل به رزرو تور سرعين ، اطلاع از قيمت تور سرعين و ساير شرايط سفر با آژانس مهرانديشان را داريد كليك كنيد.

[maxbutton id="3" ]


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۶:۰۹ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

تور سه روزه نمك آبرود و مرداب هسل

مردابي در نزديكي روستاي طلاجو از توابع شهرستان چالوس در دل جنگل هاي انبوه مشعل وجود دارد كه آن را مرداب هسل مي نامند. براي بازديد از اين مرداب زيبا هم ميتوانيد در تور يك روزه مرداب هسل شركت كنيد هم در تور نمك آبرود 2 روزه شركت كنيد و در يكي از گشت هاي آن از اين منطقه زيبا ديدن نماييد.اما بهتر است قبل از سفر با اين منطقه بيشتر آشنا شويد.

چرا مرداب هسل؟

وجه تسميه ي انتخاب اين نام اينست كه در زبان مازني در اصطلاح به آب راكد هسل ميگفتند از اين رو اينجا به مرداب هسل معروف گشته است.

اين جاذبه ي رنگارنگ در هر فصل رنگ تازه اي به خود ميگيرد.در فصل بهار و تابستان جلبك هاي ان سبز رنگ است به رنگ زمرد ناب و با اتمام تابستان و شروع پاييز و زمستان به رنگ عقيق قرمز در مي آيد...

صداي آواز پرندگان از دل جنگل به گوش مي رسد و روحتان را پرواز ميدهد. اينجا ميتواند سوژه ناب عكاسي يا نقاشي تان باشد.

راه رسيدن به مرداب هسل از كجاست؟

براي رسيدن به مرداب هسل بايد از جنگل مشعل عبور كنيد. براي سفر گروهي نياز به مجوز جنگلباني داريد. ولي سفر گروهي به اين منطقه بسيار لذت بخش است. ميتوانيد گوشه اي زيرانداز پهن كنيد و از تماشاي منظره ي زيباي مرداب و طعم آش ذغالي و عطر چاي آتشي لذت ببريد. ميتوانيد بر تاب معلق در ميان درختان سوار شويد و آزادانه در هوا تاب بخوريد و مرداب را نظاره كنيد.

آژانس مهرانديشان كه سابقه اي درخشان در برگزاري تورهاي ايرانگردي دارد تور مرداب هسل را در فصل هاي معتدل سال به صورت تور يك روزه و دو روزه كه با تور نمك آبرود تركيب ميشود برگزار ميكند. زيبايي هاي شمال ايران در اين منظقه خلاصه نمي شود اگر مي خواهيد از روز تعطيل خود كاملا بهره ببريد بهتر است از تورهاي چند روزه شمال استفاده كنيد تا از جاذبه هاي گردشگري بيشتري بازديد به عمل آوريد هرچند هر يك از اين مكان هاي ديدني به تنهايي نيز زيباست و روح آدميزاد را تازه ميكند.

اگر اين درياچه توانسته نياز روحي شما به طبيعت را برطرف كند و از ديدن ان لذت برده ايد در نزديكي نوشهر نيز درياچه اي به نام ارواح قرار دارد كه بخاطر نام وهم انگيزش اخيرا بسيار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است از اين درياچه نيز ميتوانيد ديدن كنيد.يا در مطالب ديگر سايت با آن بيشتر آشنا شويد.

 

ديگر تورهاي آژانس مهرانديشان كه در شمال ايران برگزار ميگردد:
تور نمك آبرود 

تور ساحل و جنگل گيسوم 

  تور ماسال

تور درياچه ارواح 

تور سرعين

 تور ماسوله 

تور اسالم به خلخال

تور سرعين اردبيل آستارا


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۵:۳۷ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

روستاي بياضه

روستاي بياضه از توابع بخش خور و بيابانك در استان اصفهان است. اين روستا داراي بافت سنتي و معماري خاص مناطق كويري مي باشد از اين رو گردشگران زيادي به سبب بازديد از اين روستا راهي اين منطقه مي شوند.مزيت دوم اين روستا قرارگيري آن در منطقه كويري استان اصفهان و مجاورت با كوير مصر است از همين رو شتر سواري و رمل نوردي از جاذبه هاي گردشگري تور كويرگردي در روستاي بياضه است.وجود نخلستان هاي متعدد در اين روستا سومين جاذبه ي گردشگري آن به حساب مي آيد.

آژانس مهرانديشان با برگزاري تور كوير مصر در هتل ميزبان شما در منطقه زيباي روستاي بياضه است. هتل يه تا در اين روستا واقع شده است و از همين رو اگر قصد سفر به كوير را داريد اين مطلب شما را با روستاي بياضه كه به آن سفر ميكنيد آشنا خواهدكرد.

در اطراف اين روستا زمين به رنگ سفيد است كه به احتمال زياد در اثر وجود نمك در سطح زمين به اين شكل در آمده است شايد به همين دليل است كه اين روستا را بياضه (بياض=سفيد) ناميده اند.

ارگ بياضه

ارگ بياضه: از خصوصيات بارز اين روستا وجود ارگ , قلعه ، معماري سنتي زيبا و نخلستان هاست كه توجه گردشگران ايراني و توريست هاي خارجي را به خود جلب كرده است. ارگ بياضه مربوط به دوران ساسانيان مي شود. از ويژگي هاي جالب آن اينست كه اين قلعه در دو طبقه بنا شده است يك طبقه روي زمين و يك طبقه ي آن زير زمين قرار دارد. سيستم تهويه اتاق هاي زيرين در طبقه پايين نشانگر معماري متبحرانه آن دوران بوده است.در مجموع اين ارگ داراي 700 اتاق بوده است اگرچه طبقه زيرين به مرور زمان نشست پيدا كرده و از بين رفته است. از اين ارگ در دوران حكومت اسماعيليه به عنوان قلعه حسن صباح و يارانش استفاده مي شده است.در سفر به كويرمصر اين جاذبه ي گردشگري را فراموش نكنيد!

شايد اينكه اين اثر تاريخي در سال 1380 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيد را بايد مديون اهالي اين روستا و تدبير جالبشان براي حفظ اين اثر دانست آن ها صد سال پيش هر يك از اتاق هاي اين قلعه را پشت قباله ي دختران روستاي بياضه انداخته اند تا به اين ترتيب به حفظ و نگهداري آن كمكي كرده باشند. كساني كه داراي اوضاع اقتصادي بهتري بودند اتاق هاي بالا و كساني كه در مرتبه ي پايين تري از لحاظ اقتصادي قرارداشتند اتاق هاي پايين را به دختران خود واگذار كردند.

مساجد تاريخي اين روستا اغلب در زمان حكومت صفويه بنا نهاده شده اند. اما قديمي ترين مسجد اين منطقه به نام مسجد بياضه حدود هزار سال قدمت دارد. اتصال دو رشته قنات شور و شيرين از شگفتي هاي حفر قنات در اين منطقه بوده است كه به دوران حكومت زنديه باز ميگردد.

معماري زيباي خانه هايي كه در نزديكي نخلستان هاي روستاي بياضه قرار گرفته اند گردشگران زيادي را همه ساله در فصل پاييز و زمستان براي بازديد به اين منطقه ميكشاند. خانه ها از خشت و گل ساخته شده اند. طاق و ايوان هاي تابستانه از ويژگي هاي معماري خانه هاي اين منطقه است.اگر در تور كوير مصر به اين منطقه نيز سري زديد پياده روي روي رمل هاي شني اين منطقه را از دست ندهيد.

اگر علاقه مند به تور كويرگردي هستيد تور كوير مصر را از دست ندهيد.آژانس مهرانديشان با افتخار در اين سفر همراه شماست. سفر به كوير روحتان را تازه ميكند خيالتان را پرواز مي دهدو با فكر آزاد پس از يك سفر جذاب به شهر خود باز خواهيد گشت و فقط خاطره ي زيباي كوير و شب هاي اسرارآميزش شما را هر سال به سمت خود مي كشاند.

خواه اين تور را در كوير مصر تجربه كنيد خواه در تور 1 روزه كوير مرنجاب بي شك هر دو حس و حالتان را خوب ميكند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۸:۴۴ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]


رامسر نگين مازندران است.نگين شمال ايران...
جاذبه هاي طبيعي رامسر زيبا و كم نظير است از اين رو چون لولوء در شمال ايران ميدرخشد.رامسر با قرارگيري در حاشيه ي جنگلي شمال و درياي خزر از آب و هواي مطبوع و چشم اندازي بكر برخوردار است.در ادامه به مهم ترين جاذبه هاي توريستي رامسر اشاره ميكنيم:

در سفر به رامسر از كجا ديدن كنيم؟

 

جنگل هاي دالخاني:

اگر 30 كيلومتر از رامسر عبور كنيد به دالان بهشت مي رسيد. اينجا جنگلهاي دالخاني هست. در مسير جاده ييلاق جنت رودبار قرار گرفته است. پوشش گياهي متراكم ، درختان در هم تنيده و بلند ، حيوانات آزاد و رها در طبيعت از ويژگي هاي بارز اين جنگل است. جنگل هاي دالخاني از زيبايي هاي شمال ايران است.اگر در فصل تابستان به اينجا سفر كنيد امكان كمپينگ نيزز برايتان مهياست.

 تله كابين رامسر:
اگر تجربه ي دلنشين تله كابين سواري رامسر را داشته باشيد بي شك نمايي از اين بهشت را نظاره كرده ايد.اين خط انتقالي يكي از زيباترين خطوط انتقالي دنيا به شمار ميرود. بر فراز تله كابين رامسر از يك سو نماي زيبايي از درياي خزر رخ مي نمايد از يك سو جنگل هاي سرسبز و از يك سو شهر رامسر.از آنجا كه لذت تله كابين سواري زياد است در تور سه روزه نمك آبرود - رامسر فرصتي براي استفاده از تله كابين رامسر به گردشگران داده ميشود.


روستاي جواهر ده:

روستاي جواهر ده از توابع دهستان سخت از شهرستان رامسر است.در گذشته مردم رامسر براي رهايي از گرماي رامسر به منطقه ييلاقي جواهر ده تغيير مكان ميداده اند و در زمستان مجددا به رامسر بازميگشته اند.
در مسير رسيدن به جواهرده ، پيچ و خم جاده ي جنگلي آن هوش از سرتان ميبرد.چشمه ها و آبشارها از زيبايي هاي مسير رسيدن به اين روستاست.

يكي از چشمه هاي پربازديد جواهر ده در انتهاي روستا و در كنار تخت سنگي واقع شده است ميتوانيد در تور شمال از اين چشمه ديدن كنيد و از گواراي آب آن نوش جان نماييد.

بوستان جنگلي صفارود:

اين پارك جنگلي از جمله پارك هاي جنگلي طبيعي ست كه بدون دخالت انسان شكل گرفته است.در كيلومتر 9 جاده جواهر ده منطقه ايست در دره و مجاورت رود صفا رود كه بازديد از آن در سفر به شمال خالي از لطف نيست.

تور رامسر و تور نمك آبرود به صورت تركيبي در تمام طول سال توسط آژانس مهرانديشان برگزار مي شود. در تور نمك آبرود 3 روزه گشت رامسر در برنامه ي روز دوم برگزار مي شود.

تورهاي شمال بيشتر به صورت تورهاي خانوادگي برگزار مي شود ولي هدف آن ايجاد محيطي شاد در هواي دلچسب شمال است.پس هنگام شركت در تور نمك آبرود لبخند را فراموش نكنيد.

تورهاي ايرانگردي مشابه تور رامسر از آژانس مهرانديشان:

تور نمك آبرود
تور سرعين اردبيل آستارا
تور ماسال
تور جنگل ابر
تور ماسوله
تور فيلبند
تورلرستان
تور قلعه رودخان
تورگلستان
تور شيراز
تور كوير مصر
تور كوير كاراكال
تور كوير مرنجاب


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۳:۱۶ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

در سفر به سرعين يكي از دغدغه هاي گردشگران رزرو بهترين محل اقامت است كه تاثير بسزايي در يك سفر خوب دارد. اگر در تور سرعين همسفر ما باشيد اقامت شما معمولا در يكي از هتل هاي دربار يا رضوان خواهد بود كه در ادامه توضيحاتي در خصوص شرايط هر دو هتل خدمتتان ارائه ميگردد. اما چنانچه به سفر شخصي ميپردازيد يا تور هوايي سرعين رزرو كرده ايد براي اطلاع از وضعيت ساير هتلها اميدواريم اين مطلب شما را راهنمايي كند:

 

هتل دربار سرعين:

اين هتل در خيابان طالقاني سرعين واقع شده است و قيمت مناسب و كيفيت خوب سبب شده تا اقامت اين هتل از گزينه هاي اصلي تور سرعين اردبيل آستارا باشد.از ويژگي هاي مهم اين هتل دسترسي مناسب و آسان به مركز شهر ، مراكز تجاري و آبگرم هاي سرعين است.همچنين برخورد پرسنل اين هتل بسيار مورد رضايت گردشگران بوده است.

هتل رضوان سرعين:

اين هتل در خيابان بعثت سرعين قرار گرفته است.هتلي 4 ستاره، تازه بازسازي شده است. تور سرعين در اين هتل نيز همانند هتل دربار برگزار شده است. از ويژگي هاي خاص اين هتل وجود استخر آب گرم در خود هتل است.اتاق هاي vip دو تخته ي آن براي اقامت زوجين بسيار دل انگيز استواين هتل همچنين در نزديكي تنها شهربازي شهر سرعين قرار گرفته است. مسافران تور سرعين شب ها در اين شهر بازي اوقات خوشي را سپري خواهند كرد.

هتل لاله سرعين: 

بيشتر مسافران تور سرعين به رزرو هتل لاله سرعين علاقه مند هستند.اين هتل نيز در مركز شهر است و از مزيت هاي آن نزديكي به مراكز آب گرم سرعين است و مزيت ديگر نزديكي به دهكده صخره اي ويند كلخوران است كه از جاذبه هاي توريستي سرعين به حساب مي آيد.

هتل رويال پارك سرعين:

اين هتل كه جزو هتل هاي بين المللي مي باشد اتاق هاي لوكسي دارد . داراي 13 استخر و مجموعه آب درماني تخصصي مي باشد.موقعيت مكاني اين هتل بسيار عالي و خوش آب و هواست و به همين دليل هتل فاقد سيستم سرمايش مي باشد.اين هتل 4 ستاره تاپ مي باشد و اقامت شما در سفر به سرعين در اين هتل قطعا خاطرات خوبي را براي شما و همراهانتان به همراه خواهد داشت.

هتل پدرام سرعين:

اين هتل نيز در مركز شهر سرعين قرارداردو دسترسي آسان به مركز آبگرم. داراي استخر است و اتاق هاي آن از كيفيت بسيار خوبي برخوردار است. عايق صوتي دارد و مانع سلب آسايش گردشگران در شهر توريستي سرعين مي باشد.

هتل بوستان سرعين:

اين هتل سه ستاره است و قيمت و  كيفيت آن معمولي و در حد قابل قبول مي باشد. در فاصله نزديك به آبگرم سبلان قراردارد.در محوطه آن آلاچيق هايي براي شب نشيني گردشگران در هواي خنك سرعين وجود دارد كه در تور سرعين اردبيل آستارا شب ها در اين آلاچيق ها مي توانيد از آسمان پاك و هواي فوق العاده سرعين بهره ببريد.

قيمت تور سرعين در هر يك از هتل هاي بالا متغير خواهد بود. آژانس مهرانديشان در تورهاي گروهي از هتل هاي با درجه ي متوسط و كيفيت خوب و قيمت مناسب استفاده ميكند تا هم قيمت هم كيفيت خدمات موردقبول گردشگران واقع شود.اگر از تور سرعين هوايي استفاده ميكنيد ميتوانيد اقامت خود را در هر يك از هتل هاي به دلخواه انتخاب كنيد.آژانس مهرانديشان در فصل تابستان هر هفته اقدام به برگزاري تور سرعين اردبيل آستارا به مدت سه و نيم روز مي نمايد. در اين تور گشت كامل سرعين اردبيل و آستارا را خواهيد داشت و از بيشتر مكان هاي ديدني به صورت گروهي بازديد خواهيد كرد. فضاي حاكم و از دسته تورهاي چند روزه است. بر اين تور شاد به گونه ايست كه مي توانيد انرژي زيادي را در اين تور هم از طبيعت هم از همسفران خود هديه بگيريد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۹:۰۳ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

شركت خدمات مسافرتي مهرانديشان به شماره ثبت ۲۸۶۸۷۱ و با مديريت جناب آقاي حسين آمره با بيش از ۱۰ سال سابقه مفتخر است با بهترين كادر اجرايي در زمينه ي تورهاي طبيعت گردي و ايرانگردي ميزبان شما عزيزان است.

اين شركت همچنين داراي تنديس افتخار برترين برگزاركننده ي تورهاي داخلي از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان تهران مي باشد.

زمينه‌هاي فعاليت شركت گردشگري مهرانديشان (ecotour)
  • برنامه‌ريزي و برگزاري سفرهاي داخلي و خارجي
  • برنامه‌ريزي و اجراي تخصصي سفرهاي طبيعت‌گردي
  • برنامه‌ريزي و برگزاري سفرهاي اختصاصي براي سازمان‌ها، شركت‌ها، خانواده‌ها، گروه‌هاي دوستي و …
  • برنامه‌ريزي و برگزاري سفرهاي ويژه كودكان
  • ارائه كليه خدمات گردشگري به گردشگراني خارجي
  • رزرو هتل‌هاي داخلي و خارجي
  • تهيه و صدور بليط پروازهاي داخلي و خارجي
  • صدور بيمه‌نامه‌هاي مسافرتي

دسته بندي تورهاي داخلي آژانس مهرانديشان:

تورهاي طبيعت گردي و ايرانگردي

تورهاي زيارتي

تورهاي تفريحي

از آنجا كه اين سايت به منظور معرفي تورهاي طبيعتگردي و ايرانگردي اين شركت بنا شده اسنت در ادامه به معرفي برترين تورهاي داخلي ميپردازيم

تور نمك آبرود:

تور ارزان نمك آبرود هر هفته به دوستداران طبيعت سرسبز خطه ي شمال معرفي مي شود. تور شمال از پر طرفدارترين تورهاي داخلي است كه اغلب كساني كه به دنبال آرامش و به در كردن خستگي كار در طول هفته هستند از تور دو روزه نمك آبرود ، تور سه روزه نمك آبرود ، و تور يك روزه نمك آبرود اين شركت بهره مند مي شوند.

تور يك روزه نمك آبرود از دسته ي تور يك روزه ارزان است كه ميتواند پاسخگوي نياز كساني باشد كه امكان اخذ مرخصي را ندارند اين تور در روز جمعه هر هفته برگزار مي شود.

تور كوير مصر:

كوير جاذبه ايست بي همتا ، سكوتش جادويي دارد كه در هيچ طبيعت ديگري نميتوان همچون آن را يافت.تور ارزان كوير مصر در فصل پاييز و زمستان و اوايل بهار براي علاقه مندان به تور كويرگردي و تور كويرنوردي در نظر گرفته مي شود.چنانچه بودجه ي كمتري نسبت به هزينه تور دو روزه كوير مصر براي سفر به كوير اختصاص داده ايد و يا امكان مرخصي كاري نداريد تور ارزان كوير مرنجاب از دسته ي تور يك روزه كوير برايتان فرصت مناسبي ست كه تن كوير را لمس كنيد.

تور رفتينگ:

اگر به دنبال هيجان هستيد تور رفتينگ اين نياز شما را برآورده ميكند. رفتينگ همان قايقراني در رودخانه خروشان است كه در فصول گرم سال مانند بهار و تابستان اجرا ميشود.اين تور اغلب به صورت تور يك روزه رفتينگ اجرا ميشود اما در تعطيلات و ايام خاص گاهي اين تور به صورت تور دو روزه رفتينگ به صورت تركيبي با تور آفرود يا تور دشت لاله شهركرد برگزار مي شود. تور رفتينگ تا كنون به دو صورت تور رفتينگ چالوس و تور رفتينگ ارمند رود و تور رفتينگ زاينده رود اجرا شده است و در آينده اي نزديك با اخذ مجوزهاي مربوطه امكان اجراي آن در ساير رودهاي خروشان وجود خواهد داشت.

تور سرعين اردبيل آستارا:

تور سرعين از جمله تورهايي ست كه قشر بازنشستگان و سالمندان بيشتر از آن استقبال مي كنند. اين تور عموما به صورت تور چند روزه سرعين اردبيل آستارا در فصل تابستان و بهار برگزار مي شود.چشمه هاي آب معدني سرعين همه ساله مورد توجه توريست هاي خارجي و گردشگران داخلي قراردارد و همين موضوع و آب و هواي بي نظير اردبيل تور ارزان سرعين را به پرطرفدارترين تور تابستانه تبديل كرده است.

تور گيلان گردي:

گيلان جاذبه هاي بسيار زيبايي دارد. اگرچه از پهنه ي آبي دريا در اكثر نقاطش بي بهره است اما سرسبزي آن از استان مازندران به مراتب چشمگيرتر است.

نزديكي استان گيلان از يك سو و وجود جاذبه هاي بسيار متنوع گردشگري از سوي ديگر سبب شده تا تورهاي گيلان غالبا به صورت تور ارزان يك روزه برگزار شود.

تور يك روزه ماسوله ، تور يك روزه گيسوم ، تور يك روزه قلعه رودخان از جمله تورهاي يك روزه آژانس مهرانديشان است.

تور ماسال:

ماسال شهريست از خطه ي استان سرسبز گيلان در ادامه ي كوه هاي تالش.معني لغوي ماسال كوهوار يا در كنار كوه است.مردم آن به زبان تالشي سخن مي گويند.

شهرستان ماسال شامل دو بخش مركزي و شاندرمن است.

آب و هواي خنك و مرطوب ، مه زيبا و طبيعت زيباي منطقه سبب شده تا ماسال را بهشت گمشده ايران بنامند.

تور ماسال به صورت تور دو روزه قابل ارائه به طبيعتگردان عزيز است.

تور لرستان:
لرستان و آبشار هاي بي نظيرش زبان زد همگان است. تور لرستان در فصل بهار و تابستان برگزار مي شود و سفر به آن در گرماي تابستانه خالي از لطف نيست چرا كه در تور لرستان مي توانيد بهترين آب و هوا را رد گرم ترين فصل سال تجربه كنيد.

تور كاشان:

چند سالي ست تور كاشان نه تنها در فصل گلاب گيري كاشان بلكه در تمام فصول سال اجرا ميشود. در فصل بهار تور گلاب گيري كاشان موردتوجه بسياري از گردشگران است. در فصل تابستان تور ابيانه و روستاي سرخ رنگ ابيانه علاقه مندان زيادي را به خود جذب ميكند و در فصل پاييز و زمستان تور كاشان به صورت تور دو روزه و تحت عنوان تور كوير ابوزيد آباد و شهرزير زميني نوش آباد يا همان شهر زيرزميني اوويي براي علاقه مندان به تور كويرگردي برگزار ميشود

ساير تورهاي يك روزه و تورهاي دو روزه و تور شاد داخلي اين شركت:

تور يك روزه مرداب هسل   تور يك روزه جنگل عسل    تور يك روزه جنگل راش   تور يك روزه محلات  تور يك روزه تنگه واشي   تور يك روزه برف بازي آبعلي   تور دو روزه جنگل ابر  تور دو روزه گلستان

02133200595

09381341197

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ ] [ ۰۷:۱۰:۰۷ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]

تور گلابگيري كاشان

تور گلابگيري كاشان  تور يك روزه  تور گلاب گيري

تور گلاب گيري كاشان  تور شادتور گلابگيري كاشان  تور كاشان نياسر  تور گلابگيري كاشان نياسر  تور گلابگيري قمصر  تور گلابگيري نياسر  آبشار نياسر  تور ارزان يك روزه  آژانس مهرانديشان  تور يك روزه گلابگيري   تور دو روزه كاشان   تور يك روزه كاشان  تور يك روزه  تور كاشان

آخرين روزهاي جشنواره گل و گلاب را

در كاشان و نياسر همراه آژانس مهرانديشان باشيد:

تاريخ تور: 28 ارديبهشت 97

قيمت تور هر نفر( خدمات كامل): 85000 تومان

قيمت تور هر نفر (صبحانه): 70000 تومان

محل حركت ميدان آرژانتين يا آزادي
زمان حركت جمعه 28 ارديبهشت 97 ساعت حدود 04:00
ساعت بازگشت  22:00 تهران
وسيله نقليه اتوبوس توريستي
منطقه مورد بازديد  استان اصفهان - كاشان - نياسر
درجه سختي  1
ناهار و شام  1 وعده ناهار به عهده آژانس
آب و هوا جهت مشاهده آب و هوا كليك كنيد.

بــرنــامـــه سفـــــر:

 روز اول: صرف صبحانه سلف سرويس در رستوران قم- ساعت 10:00 بازديد از كارگاه گلابگيري نياسر و خريد عرقيجات - بازديد از آببشار نياسر-بازديد از حمام و باغ فين- ساعت 14:00صرف ناهار در رستوران - ساعت 15:00 بازديد از خانه طباطبايي ها يا بروجردي ها - ساعت 17:00 حركت به سمت تهران - ساعت 21:00 الي 22:00 تهران

پذيرايي :

روز صبحانه ناهار
اول در رستوران توسط آژانس در رستوران هتل توسط آژانس

سهم آژانس : يك وعده صبحانه بوفه- يك وعده ناهار منو انتخابي

ساير خدمات:

بيمه كامل حوادث مسافرتي و ديه - پذيرايي عصرانه

 لوازم  ضروري:

كفش راحت - ليوان شخصي- لباس مناسب فصل

لوازم پيشنهادي:

دوربين عكاسي - عينك آفتابي - كرم ضد آفتاب

 نكات ضروري:

لطفا قبل از خريد منشوراطلاعات و قوانين تور را به دقت مطالعه فرماييد.
پرداخت كليه وروديه ي اماكن مورد بازديد با گردشگر است.
امكان جابه جايي و حذف گشت ها بنا به صلاح ديد ليدر يا بروز شرايط خاص جوي وجود دارد.
 اتوبوس چارتر مي باشد و بلافاصله بعد از ثبت نام امكان استرداد تور و كنسلي وجود ندارد.قدام به خريد نماييد:

تور كوير مصر   تور نمك آبرود  تور ساحل و جنگل گيسوم   تور يزد   تور ماسال   تور ابيانه    تور كاشان   تور كوير مرنجاب   تور درياچه ارواح   تور مرداب هسل   تور كوير كاراكال   تور آفرود   تور رفتينگ    تور جنگل ابر  تور سرعين   تور ماسوله    تور لرستان    تور اسالم به خلخال   تور جنگل راش   تور تنگه واشي   تور يك روزه   تور دو روزه   تور شاد تور گلاب گيري كاشان تور سرعين اردبيل آستارا تور هفت آبشار   تور رفتينگ  تور كاشان  تور گلابگيري كاشان  تور سرعين  تور سرعين اردبيل آستارا  تور گلاب گيري  تور گلابگيري قمصر  تور گلابگيري نياسر   تور سه روزه سرعين تور سرعين هوايي   تور سرعين زميني تور 2 روزه گلابگيري كاشان  تور 2 روزه كاشان

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ تير ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۲۶:۲۸ ] [ ايرانگردي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 5
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب