ايرانگردي
معرفي تورهاي طبيعتگردي و ايرانگردي تور شمال تور كوير مصر تور سرعين تور رفتينگ

جاذبه هاي ديدني مازندران جاذبه هاي ديدني مازندران

مازندران از استان هاي شمالي ايران در حاشيه ي درياي خزر است و آب و هواي مرطوب و باراني آن سبب سرسبزي و آباداني اين خطه شده است.وجود جنگل ها ، رودخانه ها و دريا در هر فصل سال گردشگران زيادي را به سمت اين سرزمين سبز مي كشاند. با جاذبه هاي گردشگري شمال بيشتر آشنا شويد:

تور نمك آبرود تور نمك آبرود

نمك آبرود: مجتمعي ست تفريحي- توريستي و مسكوني.تمام امكانات رفاهي و گردشگري براي طبيعتگردان در اين منطقه فراهم است از جاذبه هاي گردشگري نمك آبرود تله كابين آن است كه با آن بر فراز جنگل عبور ميكنيد و در انتها به زيباترين منطقه نمك آبرود مي رسيد. در تور نمك آبرود  چه به صورت تور 1 روزه نمك آبرود و چه به صورت تور 2 روزه نمك آبرود از اين مجتمع توريستي ديدن خواهيد كرد.

تور مرداب هسل تور مرداب هسل

مرداب هسل: مرداب هسل در شهر چالوس قراردارد. اين مرداب در هر فصل سال به رنگ خاصي در مي آيد در بهار سبز رنگ است و در پاييز سرخ رنگ چرا كه سطح ان با برگ درختان پوشيده مي شود و به رنگ آنها در مي آيد.در تور نمك آبرود 2 روزه از اين مرداب به عنوان يكي از شگت هاي روز اول ديدن خواهيد كرد.

درياچه چورت: اين درياچه كه در شمال ايران قرار دارد علي الخصوص در فصل پاييز زيبايي به خصوصي دارد. درختان هزار رنگ پاييزي در اطراف آن آرامش را به گردشگران هديه مي كنند. درياچه چورت در نزديكي باداب سورت قراردارد بنا بر اين بازديد از باداب سورت را فراموش نكنيد.

رامسر:  تور رامسر از پرتقاضاترين تورهاي شمال است. رامسر مرز بين استان مازندران و گيلان است.در غرب استان مازندران قرارگرفته است.روستاي جواهر ده رامسر از معروف ترين جاذبه هاي گردشگري رامسر است.روستايي با طبيعتي بكر و دلنشين. در تور چند روزه نمك آبرود روز دوم را به گشت و گذار در رامسر ميپردازيد.

تور فيلبند تور فيلبند

فيلبند: از ارتفاعات بي نظير استان مازندران روستاي غرق در مه و ابر فيلند است. اين روستا به اقيانوس ابر نيز شهرت دارد. در تور فيلبند از اين ارتفاعات ديدن خواهيد كرد. همچنين منطقه ي زيباي سنگ چال آمل نيز ميزبان شما در اين تور يكروزه است.

تور درياچه ارواح تور درياچه ارواح

درياچه ممرز : اين درياچه كه به درياچه ارواح شهرت دارد در نزديكي نوشهر و جنگل سيسنگان قرار گرفته است. از جذابيت هاي اين درياچه تنه هاي خشك درختان است كه سر از آب بيرون آورده اند و مه حاكم بر درياچه كه اغلب هميشگي است جلوه ي خاصي به اين طبيعت زيباي شمال ميبخشد.در تور 1 روزه شمال مي توانيد از اين جاذبه طبيعي بازديد به عمل آورديد.

تور تنگه دار تور تنگه دار

تنگه دار: در فصل تابستان سفر به يك منطقه خوش آب و هوا و خنك چون تنگه دار لذت بخش است. تور شاد يكروزه تنگه دار در نزديكي نوشهر برگزار مي شود. اين تور به صورت رودخانه نوردي و جنگل نوردي است. اين تنگه در كنار جنگل هاي سرسبز داليخاني قرار دارد و از مكان هاي توريستي شمال در فصل تابستان است.

ساحل و جنگل سيسنگان: گردشگراني كه به سفر شمال مي روند آرامش ساحل و صداي امواج دريا را به هر جاذبه ي ديدني شمال ترجيح ميدهند.همچنين شمال به سرسبزي جنگل هايش شهرت دارد. در ساحل و جنگل سيسنگان در نزديكي نوشهر مي توانيد اين دو جاذبه ي طبيعي را در كنار يكديگر و با فاصله ي كم مورد بازديد قرار دهيد. در تور 2 روزه نمك آبرود روز دوم به گشت و گذار در منطقه سيسنگان مي پردازيد.

تور يك روزه هفت آبشار تور يك روزه هفت آبشار

هفت آبشار: هفت ديار پاك در دل جنگل هاي سوادكوه مازندران. در هفت آبشار به تماشاي هفت آبشار پياپي ، حوضچه هاي آب شنا و آب تني ميپردازيد. تور يك روزه هفت آبشار در روزهاي تعطيل هفته علي الخصوص در فصل بهار و تابستان گردشگران زيادي را به سمت خود ميكشاند.

سخن آخر:

آژانس مهرانديشان تمام مكان هاي ديدني شمال كه در بالا نام برده شد را به صورت تورهاي 1 روزه  و گاها برخي از آن ها را به صورت تور چند روزه شمال برگزار مي نمايد. براي اطلاع از قيمت تور شمال مي توانيد به صفحه ي اصلي سايت آژانس مهرانديشان مراجعه كنيد يا با ما تماس بگيريد.

هواي شمال گرچه شرجي ست در فصل تابستان قسمت هايي از آن براي يك سفر تابستانه مناسب است و آب و هواي آن خنك است اين مناطق ييلاقي همچون تور شاد تنگه دار و تور 1 روزه فيلبند مي باشند كه براي آشنايي با آن و لذت بردن از طبيعت زيباي آن مي توانيد همسفر آژانس مهرانديشان باشيد.

مازندارن سرسبز هميشه مقصد گردشگران و طبيعت گردان بوده است. شمال ايران وسعت زيادي دارد و جاذبه هاي ديدني بسياري را درون خود جاي داده است. در تور شمال مي توانيد هر روز به يك بخش از شمال ايران سفر كنيد. از تور نمك آبرود گرفته تا تور رامسر و تورهاي شاد ديگر كه اغلب به صورت تور يك روزه برگزار مي شوند.

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/10/20  ] [ ۱۲ ] [ ecotour ] [ ]


رامسر نگين مازندران است.نگين شمال ايران...
جاذبه هاي طبيعي رامسر زيبا و كم نظير است از اين رو چون لولوء در شمال ايران ميدرخشد.رامسر با قرارگيري در حاشيه ي جنگلي شمال و درياي خزر از آب و هواي مطبوع و چشم اندازي بكر برخوردار است.در ادامه به مهم ترين جاذبه هاي توريستي رامسر اشاره ميكنيم:

در سفر به رامسر از كجا ديدن كنيم؟

 

جنگل هاي دالخاني:

اگر 30 كيلومتر از رامسر عبور كنيد به دالان بهشت مي رسيد. اينجا جنگلهاي دالخاني هست. در مسير جاده ييلاق جنت رودبار قرار گرفته است. پوشش گياهي متراكم ، درختان در هم تنيده و بلند ، حيوانات آزاد و رها در طبيعت از ويژگي هاي بارز اين جنگل است. جنگل هاي دالخاني از زيبايي هاي شمال ايران است.اگر در فصل تابستان به اينجا سفر كنيد امكان كمپينگ نيزز برايتان مهياست.

 تله كابين رامسر:
اگر تجربه ي دلنشين تله كابين سواري رامسر را داشته باشيد بي شك نمايي از اين بهشت را نظاره كرده ايد.اين خط انتقالي يكي از زيباترين خطوط انتقالي دنيا به شمار ميرود. بر فراز تله كابين رامسر از يك سو نماي زيبايي از درياي خزر رخ مي نمايد از يك سو جنگل هاي سرسبز و از يك سو شهر رامسر.از آنجا كه لذت تله كابين سواري زياد است در تور سه روزه نمك آبرود - رامسر فرصتي براي استفاده از تله كابين رامسر به گردشگران داده ميشود.


روستاي جواهر ده:

روستاي جواهر ده از توابع دهستان سخت از شهرستان رامسر است.در گذشته مردم رامسر براي رهايي از گرماي رامسر به منطقه ييلاقي جواهر ده تغيير مكان ميداده اند و در زمستان مجددا به رامسر بازميگشته اند.
در مسير رسيدن به جواهرده ، پيچ و خم جاده ي جنگلي آن هوش از سرتان ميبرد.چشمه ها و آبشارها از زيبايي هاي مسير رسيدن به اين روستاست.

يكي از چشمه هاي پربازديد جواهر ده در انتهاي روستا و در كنار تخت سنگي واقع شده است ميتوانيد در تور شمال از اين چشمه ديدن كنيد و از گواراي آب آن نوش جان نماييد.

بوستان جنگلي صفارود:

اين پارك جنگلي از جمله پارك هاي جنگلي طبيعي ست كه بدون دخالت انسان شكل گرفته است.در كيلومتر 9 جاده جواهر ده منطقه ايست در دره و مجاورت رود صفا رود كه بازديد از آن در سفر به شمال خالي از لطف نيست.

تور رامسر و تور نمك آبرود به صورت تركيبي در تمام طول سال توسط آژانس مهرانديشان برگزار مي شود. در تور نمك آبرود 3 روزه گشت رامسر در برنامه ي روز دوم برگزار مي شود.

تورهاي شمال بيشتر به صورت تورهاي خانوادگي برگزار مي شود ولي هدف آن ايجاد محيطي شاد در هواي دلچسب شمال است.پس هنگام شركت در تور نمك آبرود لبخند را فراموش نكنيد.

تورهاي ايرانگردي مشابه تور رامسر از آژانس مهرانديشان:

تور نمك آبرود
تور سرعين اردبيل آستارا
تور ماسال
تور جنگل ابر
تور ماسوله
تور فيلبند
تورلرستان
تور قلعه رودخان
تورگلستان
تور شيراز
تور كوير مصر
تور كوير كاراكال
تور كوير مرنجاب

امتیاز:
بازدید: 8
برچسب:
:
[ 1397/7/2  ] [ ۱۴ ] [ ecotour ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 5
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب